Treść: O!!!! Tu jesteś kowalski! A czemu to nie piszesz nic pod artykułem o Niemcu co pędził na s8 jakieś 230 km/h czy równie świeżym o Bułgarach co to sie bili na Jezdni przy Oleśnica Rataje? Jakby to byli Polacy to byś wył i rżał. Paszoł ty....