Treść: Znowu chcecie pomocy obywateli ??? Kiedy sami zaczniecie działać ? Od lat cwaniacy z TIRów parkują na zakazie na ul Krzywoustego i co z tym zrobiliście ???? Czyżby koledzy naczelnika drogówki ?????