Treść: To Wy niżej komentatorzy jesteście skrajnie nienawistni pseudo katolicy i jeszcze na dodatek sami faceci którzy nie maja pojecia o ciąży i rodzeniu .Jest tyle cierpiących dzieci i panie niżej wypisując takie komentarze byliście pomoc tym rodzica które zdecydowałam sie urodzić chore dziecko ..Jestem kobietą i nikt nie bedzie mi bronił ani nakazywal co ja mam robic i jak mam postępować ..Jest takie powiedzenie ..I to dotyczy pseudo katolików.."Ręce składa pod figura a diabła ma za skórą " Najgorsi katolicy tych których znam wlasnie tacy są!!!!!