Treść: Do @kierowca. Ja będąc w KOlesnicy w maju ustaliłem tylko jeden MAN o nr DL8143E. Same numery rejestracyjne nie podlegają ustawie RODO. Śmiało możecie podać mi te dane lub przesłać mailem lub na nr telefonu. Pozdrawiam. podziwiam wytrwałość. Jakiś czas temu przesłałem zdjęcia tego MAN dyżurnemu KPP. Czekam jak takie osobniczki jak Michalska, Bartnicka Boruta i inne po kilku tygodniach zadadzą mi dziwne pytania. Co mnie jednak nie zraża. W wolnej chwilach na lotnisku czy innych dopilnuję aby KPP coś w końcu zaczęła robić. Natomiast to przynosi skutek. Już niektórzy kierowcy z Rycerskiej, Sinapiusa czy Skłodowskiej piłują tu ryja, że musieli zapłacić mandat. @kierowco. Zamiast tu marnować czas zrób zdjęcia i prześlij burmistrzowi , redakcji portalu MO oraz KPP. Gwarantuje ci, że po jakimś czasie będzie odzew. Same żale tu nie pomogą.