reklama
Dziś jest
czwartek, 25 czerwca.
Imieniny
Łucji, Wilhelma, Albrechta.
21℃
(bezchmurnie).
Zobacz prognozę pogody
Strona główna
Aktualności
Sport
Kultura
Ciekawostki
Galeria
Pogoda
Kalendarium
Ogłoszenia
Szukaj
Kontakt
Zgłaszanie nadużycia w komentarzu
Komentarz
Treść: Szkoda ze nie ma kamery żeby oglądać sobie co się tam dzieje.
Podpis: Gość fffffff
Dodano: 2026-05-30 21:26:51
Powód
Wyślij