Treść: Do @ooooo. Umiesz pisać i obsługiwać telefon ? Gdy przejście pod tunelem jest zalane dzwoń na policję i zgłoś zagrożenie życia i zdrowia poprzez przejście przez tory w miejscu niedozwolonym. Napisz do inspektora nadzoru budowlanego aby wyłączył tunel z użytkowania z tych samych względów jak wcześniej pisałem !!!!