Treść: i co z tego budynek dworca niby piękny odnowiony a perony to patologia perony tez powinna być wyremontowane właczn ie z przejściem podziemnym przecież tam ciągle jak jest ulewa to przejście jest zalane a wy chwalicie się budynkiem- to wszystko mozna porównać do tego jakby ktoś wyremontował i odnowił by sobie tylko 1/2 samochodu.