Treść: Pytania są trzy czy to był złom z podwoziem pneumatycznym tzw cygański Mercedes czy wypas fura? oraz czemu to stoi na kole? I trzecie to wiadomo. Po głębszej analizie doszedłem do wniosku że Mercedesa spalił pożar.