Treść: Tak zastanawiam sie o co chodzi tej nowej władzy, piękne sweet focie co chwilę, bicie piany w jakichś abstrakcyjnych tematach, ale efektów pracy jak na lekarstwo? Czy to jakiś celebrycki wyścig? Tutaj trzeba upadającym, wyludniającym miastem się zająć.