Treść: Autorze i tchórzu wpisu z 23:36. Ty tchórzu dotyczący się nazwiska lub rodziców mieszkający w miasteczku o stanie jak tu pisza zawsze lepiej wiesz jak jest w Szwecji. Ja mieszkając w Szwecji nie spotkałem się z realną praktyką o której idioci tu piszą. Ba będąc w różnych miastach prosiłem aby tacy Janusze jak ty skontaktowali mnie z reprezentacją polskich miast partnerskich. To, że jesteś nierozgarnięty i nie udało ci się nabyć pierwszej publikacji nie znaczy, że ona nie powstała. Teraz zbieram materiały do wznowienia " Oleśnica. Patologią stoi. " Policji i prokuraturze poświęcę oddzielne rozdziały. Oczywiście ty i tobie podobni nie będzie potrafiło dokonać nabycia publikacji.