Treść: do rzekomy @etyk. Pozwolę sobie zacytować kolejne oświadczenia komendanta Boronia. Przy okazji zmień nick na "bura", "oleśnicki janusz ". Byli żołnierze będą pożądani przez grupy przestępcze
Dodał, że problemem stanie się też wzrost przestępczości narkotykowej.
Teraz narkotyki wykorzystywane są na froncie. Gdy wojna się skończy, grupy przestępcze, które dzisiaj zarabiają na tego typu działalności, będą chciały wejść też w inne rodzaje przestępczości i czerpać z tego zyski
? zaznaczył.
Podkreślił, że żołnierze walczący teraz na froncie będą na pewno pożądani przez grupy przestępcze.
Ci, którzy dzisiaj mają doświadczenie frontowe, są najlepszymi żołnierzami dla zorganizowanych grup przestępczych. Mają to doświadczenie bojowe, więc ich nie trzeba do niczego szkolić, tylko z nich skorzystać
? wyjaśnił, dodając, że taka sytuacja była po zakończeniu wojny na Bałkanach.
"