Treść: IP Kiedy będą perony i przejście zrobione strasznie brzydko wygląda to powinno być zrobiony szybkim tempie nie pasuje do odbudowanego budynku powinni to zrobić co zostanie takie obleśnie dla podróżnych! Brać się do roboty przejścia i perony!