Treść: Policja strzelała śmiechu warte czym tymi ślepakami? Buhahahaha przecież teraz pół ludności ma bron palna i automatyczna czyli karabiny jak ktoś nie rozumie znaczenia. I podkreślę ze bez zezwolenia.