Treść: Zobaczycie co się będzie działo jak zakończy się wojna w Ukrainie. Tysiące Ukraińców weteranów rozleje się po Europie większość z nich nie przestawi się na życie w cywilu. Przez 5 lat aby przetrwać musieli zabijać. W Ukrainie już brakuje tysiące sztuk broni sprzedanych przez wojskowych za flaszkę bimbru. Część już jest w Polsce cześć dotrze później. Ci weterani będą idealnymi żołnierzami na usługach mafii czy zorganizowanych grup przestępczych. Wtedy taki Juras czy Jan będą jeszcze błogosławili Szwecję.