Treść: A może tak trochę przyziemne sprawy niech Oleśnica w końcu ma szkołę medyczną bo ten kto nie leży w oleśnickim szpitalu nie ma pojęcia co tam się dzieje Jaka jest obsługa i każde niedociągnięcie jest tłumaczone" jest nas za mało"