Treść: Dajcie ludzie sobie spokój z tym jest obok Olesnicy i jest tragedia z tym , nie wspomnę ze jest bardzo wysokie napięcie w tych domach co tego nie maja !!!! Rozwalaja się wszystkie sprzęty rtv !!!