Treść: My! Nacjonaliści! Jesteście głupcami. Życie pod watykańsko - ruską pokrywą was satysfakcjonuje. Ciągle na kolanach? Walnijcie łbami o mur. Miejcie odwagę. Już Herbert o tym pisał ! Nie widzicie że Braun to idiota ?