Treść: To poprzedni burmistrz,na którego tak ochoczo głosowaliście tak zubożyło lokalna gastronomię.Obecnie Pan Burmistrz Horbacz robi co może aby Oleśnicy wyrwać z tego letargu i nihilizmu.Pozdrawiam serdecznie Pans Adama!!!