Treść: Tylko restauracji nie zamykajcie bo w tej zasranej O leśnicy nie będzie gdzie pójść na tatara i kielicha. W Oleśnicy brak jakiejkolwiek normalnej knajpy.Q..a gdzie Magnolia, Gwiazda, Słoneczna i inne w rynku i na 3 Maja. Małe buteleczki z wódką nie pomagają w walce z alkoholizmem. Wszędzie poniewierają się buteleczki.