Treść: Do @Spigel-Glas. To się nazywa katolicka moralność. Gdy Iran broniąc się przed najeźdźcą zabił trzech żołnierzy prezydent RP złożył kondolencje na ręce ambasadora najeźdźcy. Gdy najeżdża zabił około 175 irańskich dziewczynek wraz ich nauczycielkami polscy katolicy nie złożyli kondolencji Iranowi. To samo dotyczy Izraela który z premedytacją zabija tysiące dzieci w Palestynie i Libanie. Gdy w wojnie z Ukrainą przypadkowo ginie dziecko prawicowe media podają to w czołówce wiadomości. Bo na tym świecie tylko Rosja jest zła. A USA jest super. Wedle @mieszkanca ZSRR nie powinien nic robić. @mieszkaniec byłby szczęśliwy gdyby Niemcy zabili w Polsce miliony kolejnych osób. Taki Sasza czy Alosza nie przyszedł tu z własnej woli. Na pewno wolałby spędzać noce z Katia lub Nadią. Ot dylemat @mieszkanca.