Treść: Witam serdecznie Olesniczan ja bardzo bym chciał aby cały obiekt przeznaczyć dla biednych ludzi z ukry i z afruki bo trzeba pomagać i trzeba więcej dawać pieniaszków Ludzie ogarnijcie się!!!