Treść: Prosze nie wprowadzac ludzi w bład.....czesc ulicy Mokrej jest remontowana a na dalszym odcinku od tylu lat nic sie nie dzieje. Gmina nawet tłucznia nigdy tam nie połozyła a dziury takie ze traktorami ciezko przejechac. Brawo Gmina , Brawo Pani Radna od tylu lat ......