Treść: Cyrk zacznie się dopiero w sądzie koszty sądowe poniesie państwo a sędzia powie że upomnienie bo to pierwszy raz a dostanie jeszcze obrońcę z urzędu za którego też zapłacimy. Bo państwo zapłaci szybko sądowi i na pensje będzie a jak by mieli ściągać z niego to może być problem. I wtedy się wszyscy przekonamy że i policja i sąd to jedna wielka komedia. Więc lepiej nie nagrywać nie zgłaszać bo taniej wyjdzie.