Treść: Ktoś napisał że karą ma być mandat. Moim zdaniem kara ma być taka że śmierdziel ma posprzątać wszystkie nielegalne wysypiska śmieci w całej Oleśnicy i naokoło Oleśnicy. Wtedy będzie pożytek z tej kary a i śmierdziel dobrze zapamięta.