reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 25 czerwca. Imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta.
31℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: W Singapurze nawet gumy na chodnik nie wyplują czy peta nie rzucą.. bo kiedyś baty albo kara 100-500$ za zaśmiecanie i mają czysto.. tylko to działa na chamstwo a bezkarność rozzuchwala. To samo dotyczy libacji grupek pod oknami setek mieszkańców co chcieli by spać.. WYPADEK Z SZALEJĄCYMI MIĘDZY PIESZYMI dzieciakami na Hulajnogach to też kwestia czasu.. kiedy ważąca 30-40kg jadąca (na jednym kole) 30-50km/h trzaśnie dziecko czy pieszego.. i to nie hulajnogi są złe ale Brak Wyobraźni i odpowiedzialności użytkowników- że nie są sami na chodnikach.. Policja się nie kwapi by im to uświadomić.. a konsekwencje okaleczenia kogoś będą się ciągnąć latami za sprawcą i ofiarą..

Podpis: mieszkaniec
Dodano: 2026-05-09 11:35:46
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube