Treść: Typ powinien mandat dostać i tyle, a nie taka dziecinada, że się wykryć nie da. I tak tam jest czysto na swój sposób, najbardziej lubią zrzucać zaraz jak się wjeżdża od działek do lasku obok. Na otwartym to już nie bardzo bo na widoku są całkowicie. Inna sprawa, że tam ochroniarz siedzi też. Niech od czasu do czasu się przejedzie dookoła to może też wyłapie takich gagatków.