Treść: Panie @janciszek, obawiam się, że ma Pan rację, ale ja mam wrażenie, że to państwo już dawno nie jest nasze... Policja, sądy, tzw. służba zdrowia, szkolnictwo, armia, nadzór budowlany, "sanepid"... To wszystko jest, ale działa bardzo słabo lub nie działa. Tak to już jest w państwie z kartonu, na które płacimy wciąż nowe podatki.