Treść: To nie jest policja tylko dzieci przebrane w mundury wożące dupy w samochodach, oni nic dobrego nie robia-, nie łapią przestępców nie pilnują porządku nie reagują na zgłoszenia tylko czekają na pobory których im ciągle za mało. Jakoś na pieszo nie widać tych "stróżów " w miejscach gdzie zawsze coś złego się dzieje. Odebrać samochody i wygonić do pieszych patroli, my płacimy im pobory i mamy prawo żądać dobrze wykonywanej służby . Jest ich za dużo.