Treść: No to czekajmy aż do tych śmieci zostaną dokładane następne.Ktoś na tacy zgłosił zdarzenie, podał numery rejestracyjne to mało ?Sprawca pewnie śmieje się w głos policji.To jest zgłoszenie obywatelskie trzeba to załatwić tak jak trzeba.