Treść: Piszesz dużo, o niczym i absurdalnie. Może o to właśnie chodzi. Wszędzie cię pełno i nikt nie wie o co ci chodzi. Ty pewnie sam nie wiesz. Schizofrenia schizofrenią, ale są tu też elementy ADHD i dwubiegunowości. Podejrzewałeś u siebie spektrum autyzmu?