Treść: A dlaczego nie jedna godzina dziennie? Przepierdziany w ławce czas to nie rola szkoły, niech robią katechezy przy kościele jak kiedyś. Oczywiście w imię wartości za darmo jak kiedyś to robiły siostry zakonne.