Treść: Odnoszę wrażenie , że sami mieszkańcy powiatu robią więcej jak samorządowcy którym mieszkańcy fundują pensję, urlopy i emerytury. Gdzie jest burmistrz i wójt, gdzie jest naczelnik wydziału zwanego porządkiem publicznym oraz pracownicy urzędów. Sprawę odchodów królików ujawnił czytelnik. Sprawę pokąsania przez psy na króliki ujawnił czytelnik. Parkowanie ciężarówki na zakazie w strefie ważenia ujawnił czytelnik. Mistrzów parkowania ujawnił czytelnik. Teraz sprawę szczurów na rycerskiej też ujawnił czytelnik. Ile aut parkujących na zakazach, trawnikach ujawnił sam burmistrz i jego urzędnicy ? Ilu sprawców nielegalnego wysypywania śmieci ujawnił burmistrz i jego aparat władzy ? Może burmistrz oraz wójt wraz z komendantem KPP zrobią sobie delfin na tle tego wysypiska śmieci ?