Treść: S T O P Agresji w tych komentarzach,ludzie opętała was złość i nienawiść ,opamiętajcie się idziecie ostro na zwarcie.Tego obywatela za wysypywanie śmieci to ukarać z dziesięć tysięcy zł ,to się nauczy. Pozdrawiam was wszystkich i życzę miłego dnia.