Treść: Droga jest fatalna i mega niebezpieczna , co chwilę są tam poważne wypadki to już o czyms świadczy!!! Odcinek Oleśnica -Antonin to porażka , nie dość że nieremontowana , najbardziej wąska droga krajowa bez pobocza w kraju ! A panie nie pomagają , często wychodzą prawie pod auta , a weź człowieku idź tam na grzyby ????????odrazu atak tej "dzikiej zwierzyny" , prostytucja w Polsce jest zakazana , a DK25 żyje swoim życiem i ma na to pozwolenie ... Panie mogą trudnić się w tym zawodzie proszę bardzo , ale sa inne miejsca , istnieje też coś takiego jak internet . DK25 droga śmierci i jak się okazuje prostytucji.... Nic tylko pogratulować GDDIKA!!!