reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 25 czerwca. Imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta.
21℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: Droga jest fatalna i mega niebezpieczna , co chwilę są tam poważne wypadki to już o czyms świadczy!!! Odcinek Oleśnica -Antonin to porażka , nie dość że nieremontowana , najbardziej wąska droga krajowa bez pobocza w kraju ! A panie nie pomagają , często wychodzą prawie pod auta , a weź człowieku idź tam na grzyby ????????odrazu atak tej "dzikiej zwierzyny" , prostytucja w Polsce jest zakazana , a DK25 żyje swoim życiem i ma na to pozwolenie ... Panie mogą trudnić się w tym zawodzie proszę bardzo , ale sa inne miejsca , istnieje też coś takiego jak internet . DK25 droga śmierci i jak się okazuje prostytucji.... Nic tylko pogratulować GDDIKA!!!

Podpis: Zbulwersowana
Dodano: 2026-05-05 18:46:18
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube