Treść: Bezrobocie i taki rezultat. Jakim prawem "panie do towarzystwa"? przecież mamy "ono"" oni " i jeszcze 50 innych płci ,panów w sukienkach, panie z penisami .Jako kobieta sprzeciwiam się pisania "panie" skoro redaktor się nie upewnił kto konkretnie binarny czy nie stał i tarasował przejazd i jeszcze śmiecił.