Treść: Mieszkaniec. Zgadzam się. Budując mieszkania socjalne na Kopernika dla tzw bid miasto wybudowało 2,5 miejsca parkingowego dla milionerów z pobliskich bloków. I tu może być podobnie. Zero miejsc parkingowych bo będzie parking przy Atolu. To się nazywa zarządzanie Oleśnicą i dbanie o miasto.