Treść: "z dużym zapleczem miejskich miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie" - to miejsca parkingowe dla ludzi korzystających z kompleksu ATOL, chcących pójść na spacer nad stawy czy też ludzi przyjeżdżających na cmentarz. Ale jak widać już pomysł pod patodeweloperke, aby nie budować miejsc parkingowych tylko pasożytować na mieniu wspólnym. NIE dla patodeweloperki!