Treść: Ile by to było rowerów?, wtedy może Ci państwo by.zaczęli używać nóg i być w miejscach gdzie są potrzebni, teraz tylko wożą swoje cztery litery i to tam gdzie są dobre drogi i nic się nie dzieje. Kiedyś było widać policję na pieszo dziś to jest nie do pomyślenia. Ponad 200 policjantów w oleśnicy i co z tego wynika oprócz kosztów ich utrzymania?