Treść: Brak słów na te wasze wypełnione nienawiścią komentarze. Nie wiem czy to dobrze bo jeśli jest jakiś artykuł dotyczący opozycji to możliwość komentowania jest a jeżeli opcji rządzącej to już niekoniecznie . Ciekawe dlaczego? Pozdrawiam