Treść: zw-K....... sojusznik to sojusznik przypomnę ci że to ruskie 17 września nas napadli okupowali do 1989 ale podpadamy ruskim w myśl twojego myślenia to świętem powinno być 17 09 1939 22 07 1944 czy śmierć Lenina Stalina