reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest czwartek, 25 czerwca. Imieniny Łucji, Wilhelma, Albrechta.
20℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: Jest co świętować... Jaruzelski i Kiszczak stojący na czele aparatu represji nie ponieśli odpowiedzialności za zbrodnie systemu. Przy okrągłym stole warunki dla "nowej" polski negocjują ludzie z teczkami tacy jak Wałęsa czy Geremek. Pieniądze z kradzieży z FOZZ idą m.in. na założenie stacji TVN. Morderstwo Leppera bo za dużo gadał o handlu bronią i Talibach. Więzienia CIA, niewyjaśnione do dziś zabójstwo Papały. I można by jeszcze wymieniać i wymieniać. Wciąż jesteśmy pod zaborami i wpływy mają tu różne agentury. Niepodległość pozorowana

Podpis: Prawda boli
Dodano: 2025-11-10 11:08:19
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube