Treść: do Chichot historii@..Ja wcale nie miałem zamiaru - nie " doceniać" skandalicznych zachowań rodzimych szabrowników - Polaków na terenach tzw. Odzyskanych Ziem Zachodnich, odniosłem się jedynie do "wyzwolenia" tych ziem i całej Polski, przez sowiecką Armię Czerwoną, która to pobiła rekordy skandalicznych zachowań na terenach "wyzwalanych" przez nią krajów europejskich, włączonych do tzw. obozu krajów socjalistycznych - często wbrew woli ich narodów, ale za aprobatą rodzimych komunistów - w Polsce za aprobatą aktywu PPR - owców...