Treść: @***. Takie to były czasy. Tereny niemieckie nie były tylko grabione przez Rosjan. To samo robili Francuzi. Chyba nie czytałeś wspomnień pierwszych mieszkańców Oleśnicy. Całe bandy szabrowników ogalacaly mieszkania i firmy. Pierwszy zarządca Oleśnicy zagospodarował część antyków z zamku. Wiele rzeczy z zamku trafiało do oleśnickich instytucji. Prokuratura miała zabytkową szafę. Która po pewnym czasie się zdematerializowala i zniknęła. Temat morze.