Treść: do Jarosława K@..Jakie było to ps. "wyzwolenie"?..Armia sowiecka przegoniła jednego okupanta niemieckiego, po 5-ciu latach zbrodniczego zniewolenia, a sama podporządkowała Naród Polski na 45 - tyranii - sowieckiego zniewolenia, gdzie były liczne gwałty kobiet - Polek, mordowanie patriotów z AK, Bch, NSZ, WiN, itp. a wcześnie ograbiano nas Polaków ze wszystkiego co było użyteczne " trofiejne", szczególnie na Ziemiach Odzyskanych, można śmiało powiedzieć, zaraz po zakończeniu II Wojny Swiatowej w 1945, na ziemiach polskich "wyzwolonych", panował powszechny - sowiecki WANDALIZM !!..Tak oto - wyglądało w praktyce" wyzwolenie", przez sowiecką Armię Czerwoną