reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest sobota, 27 czerwca. Imieniny Władysława, Maryli, Władysławy.
28℃
(pochmurnie). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: do Jarosława K@..Jakie było to ps. "wyzwolenie"?..Armia sowiecka przegoniła jednego okupanta niemieckiego, po 5-ciu latach zbrodniczego zniewolenia, a sama podporządkowała Naród Polski na 45 - tyranii - sowieckiego zniewolenia, gdzie były liczne gwałty kobiet - Polek, mordowanie patriotów z AK, Bch, NSZ, WiN, itp. a wcześnie ograbiano nas Polaków ze wszystkiego co było użyteczne " trofiejne", szczególnie na Ziemiach Odzyskanych, można śmiało powiedzieć, zaraz po zakończeniu II Wojny Swiatowej w 1945, na ziemiach polskich "wyzwolonych", panował powszechny - sowiecki WANDALIZM !!..Tak oto - wyglądało w praktyce" wyzwolenie", przez sowiecką Armię Czerwoną

Podpis: ***
Dodano: 2025-09-01 22:03:44
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube