reklama
reklamareklamareklama
Dziś jest piątek, 26 czerwca. Imieniny Jana, Pawła, Miromira.
23℃
(bezchmurnie). Zobacz prognozę pogody

Zgłaszanie nadużycia w komentarzu

Komentarz

Treść: W godzinach próby w 1939 roku, nasi "najwięksi gwaranci"? - nikczemna Francja i Anglia?..zawiedli Polaków na całej linii, oddali nas w łapska niemieckim siepaczom, oraz sowietom z ZSRR, polscy żołnierze walczyli osamotnieni z honorem z przeważającymi wrogimi siłami. Anglicy i Amerykanie, sprzedali nas Stalinowi - ( sowieckiemu ZSRR ), w Teheranie, Jałcie oraz Poczdamie, na 45 lat, totalnej niewoli w wyimaginowanym ustroju komunistycznym..??

Podpis: ***
Dodano: 2025-09-01 21:37:34
Powód
Wersja strony: stacjonarna / mobilna
PW Media © 2009-2026 @:
Nawigacja: Kontakt z redakcją i reklama / Regulamin / Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach społecznościowych: Facebook / Instagram / YouTube