Treść: Panie Burmistrzu Sycowa,Pan czyta ten portal.Chcę spytać kiedy Urząd Miasta i Gminy Syców zadziała administracyjnie i zarządzi usunięcie wraku samochodu Opel w kolorze zielonym który zalega od 2 lat na parkingu przy wjeździe na Alejkę nad Wałem przy Hali Sportowej?Tak trudno ustalić właściciela porzuconego auta?W Sycowie brakuje miejsc parkingowych,a ten złom bezkarnie zabiera miejsce postoju.Wrak auta jest dewastowany,szkło leży obok a przecież Alejka nad Wałem to miejsce spacerów Sycowian z pieskami,łatwo o wypadek.Czy może właścicielem wraku jest pan który na pobliskiej posesji ma składowisko samochodów?Proszę o usunięcia tego złomu z widoku publicznego.Przy okazji dziękuję za kosze na śmieci na ul.Warynskiego .