Treść: Czy w związku z tym milicja ma zakaz opuszczania komisariatu ???? Po osiedlu w Bierutowie LATAJĄ, bo jazdą tego nazwać nie można , quady i motory enduro (te bez tablic rejestracyjnych) . Może za przykładem prezydenta i elekta którzy chwalą obywatelską milicję na granicy możemy wziąć sprawy w swoje ręce ???? Już stalową linkę kupiłem - mogę rozciągnąć w poprzek drogi ????