Treść: Jechałem 60 na godzinę zwolniłem bo zobaczyłem bus na prawym pasie gdybym jechał 100 obydwóch aut by nie było. Do rowu tak na prawdę wtoczyłem się małą prędkością. Wina jest tylko po stronie zielonego auta zamiast lekko wyjechać wyjechało całym autem dwa metry przed moim dobrze że zdąrzyłem lekko skręcić w lewo bo inaczej nie skończyło się na poobijanych osobach nie pozdrawiam