Treść: Weźcie się za szpital stwórzcie przychodnie specjalistów w starym szpitalu tak jak w każdym mieście a nie wymyślanie nowej lokalizacji przecież to logistycznie było by łatwiej wtedy można pozyskać dobrych specjalistów i w tedy etat wszpitalu ,przychodni na fundusz lub prywatna wizyta byłoby super