Treść: Może przeznaczyli trochę grosza na remont budynku przy ulicy Ludwikowskiej tzw Orka. Warunki sanitarne godne pożałowania chyba nikogo nie obchodzi los tych ludzi a szkoda taki los każdego może spotkać. Nie wywyższajmy się. Więcej pokory.